Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
xx1 hızlıHızlı Gönderim Badge
%56
Kırmızı Kadın Stiletto MR25SELECT
xx1 hızlıHızlı Gönderim Badge
%56
Siyah Kadın Stiletto MR20SELECT
xx1 hızlıHızlı Gönderim Badge
Siyah Kadın Stiletto MR19SELECT

Topuklu Ayakkabı

Çoğu kadının gardırobunda mutlaka bulunan topuklu ayakkabılar, tutku haline gelen aksesuarlardandır. Stiletto, dolgu topuklu, sivri burunlu, ince bantlı, platform topuklu gibi bayan topuklu ayakkabı modelleri Markafoni'de...Topuklu ayakkabı, kadın giyim dünyasında özel bir yere sahip olan yapısı ve kombinleri tamamlayıcı özelliği ile dikkat çekiyor. Hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde tercih edilebilen topuklu ayakkabı kadınların vazgeçilmezi olarak dolaplarda yerini alıyor.

Ayakkabı tutkunlarının en sık tercihi olan topuklu ayakkabı modelleri, her sezon modanın seyrini etkiliyor. Ayrıcalıklı bir imaj çizilmesinde etkin rol oynayan modeller birbirinden farklı ve seçkin tasarımları ile şıklığın ve çekiciliğin adresi haline geliyor. Günümüz toplumunda ihtiyaç olmanın ötesinde kadınlar tarafından prestij sahibi bir aksesuar olarak görülen topuklu ayakkabı, ayakları ve bilekleri ince gösteren yapısı ve kalçayı kaldırıcı etkisi ile kadın doğasında yer alan estetik ve zarafeti öne çıkarıyor.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan topuklu ayakkabı modelleri, zamansız giyinen kadınlara özgü klasik modellerden, yoğun tempolu çalışan kadınlar için tasarlanan platformlara, konforu ve estetiği bir arada tutan sportif dolgu topuklara kadar yayılabiliyor. Her isteğe uygun olarak tasarlanan modeller hem günlük hem de iş ortamına uygun kombinlere uyum sağlıyor ve diğer yandan da özel gecelerin en şık tasarımlarına ev sahipliği yapıyor.

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Deri, saten, süet, kumaş ve tüy dokulu materyaller kullanılarak özgün tasarımlara imzasını atan modeller, moda trendleri ile harmanlanarak ayaklardaki yerini alıyor. Kullanıldıkları kombine göre doğal ya da çarpıcı bir görünüm sağlayan modeller, rengârenk seçimler ile kıyafetlerinizle bütünleşiyor ve benzersiz bir stil çizmenize fırsat yaratıyor. Görünümünün eşsizliği kadar konforu ile de baştan çıkaran topuklu ayakkabı modelleri, kaliteli ve sağlam materyal kullanımı dolayısıyla rahat hareket etmenizi kolaylaştırıyor. Özellikle şık gece elbiselerinin vazgeçilmezi gümüş ve platin renkli modeller dekolte detayları ile özel gecelerin aranılan parçası haline gelerek kombinlerinize çekici bir hava katıyor. Günlük hayatta jean pantolonlar, elbiseler ile mükemmel bir uyum sağlayan klasik sivri burun topuklu ayakkabı modelleri ise yüksek ve ince topukları ile sıradan kıyafetlerinizi şık ve çekici hale getirebiliyor.

Günün her anı iyi görünmenizi sağlayan topuklu ayakkabı modellerinden dilediğinizi seçerek satın alabilir ve moda trendlerinde adınızdan söz ettirebilirsiniz.