Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
%67
Kadın Çok Renkli Deniz Şortu CL1020373 Çok Renkli
%67
Kadın Renkli Deniz Şortu CL1026537 Renkli
%67
Kadın Turuncu Deniz Şortu CL1026536 Turuncu
%67
Kadın Siyah Deniz Şortu CL1026533 Siyah
%67
Kadın Ekru Deniz Şortu CL1026531 Ekru
%67
Kadın Mor Deniz Şortu CL1026528 Mor
%67
Kadın Renkli Deniz Şortu CL1026529 Renkli
%67
Kadın Renkli Deniz Şortu CL1026522 Renkli
%67
Kadın Siyah Deniz Şortu CL1026525 Siyah
%67
Kadın Mavi Deniz Şortu CL1026606 Mavi
%67
Kadın Yeşil Deniz Şortu CL1020368 Yeşil
%67
Kadın Mavi Deniz Şortu CL1019952 Mavi

Plaj Giyim

Plaj giyim modası sadece denizde giyilecek kıyafetleri değil; havuz kenarında, sahil partilerinde, kafelerde ve eğlencelerde de şık olmayı sağlayan geniş kapsamıyla moda tutkunlarının ilgi alanını oluşturuyor. Yüzlerce çeşit mayo, bikini ve mayokinilerin yanı sıra birbirinden güzel plaj elbiseleri, deniz şortları ve pareo modelleri de plaj giyim modelleri arasında bulunuyor.

Plaj giyim modelleri arasında ilk sırayı bikini altları, bikini üstleri, mayolar ve mayokiniler alıyor. Seçkin markaların trendy tasarımlarının yer aldığı koleksiyonlarda her vücut tipine ve beğeniye göre mayo ve bikiniler bulunuyor. Klasiklerden uzaklaşıp çok daha gösterişli modeller tercih edenleri ise, feminen çizgileriyle göz dolduran mayokini ve tankini modelleri bekliyor.

Plaj Elbisesi Satın Al

Boyundan bağlamalı ya da ince askılı modellerin yanı sıra tenini kesintisiz olarak bronzlaştırmak isteyenler için, asla modası geçmeyen straplez mayo ve bikini modelleri göz dolduruyor. Bazı mayo modellerinin askılarının çıkarılabiliyor oluşu, güneşlenmeyi seven kadınların mayo seçimlerinde belirleyici oluyor. Modanın plaj giyimdeki etkileri, en çok desenlerde ve tasarımlarda kendini gösteriyor. Yılın öne çıkan püskül modasının mayo ve bikini versiyonları, sahillerde ve plajlarda şıklığını sergilemek isteyenlerin beğenilerine sunuluyor. Siyahın asaletinden vazgeçemeyenler, plaj giyim ürünlerinde de bu tutkunlarının peşinden giderken; yaz coşkusunu yansıtmak isteyenler ise canlı ve fosforlu renkler, çiçekli desenlerle birbirinden enerjik tasarımlardan seçim yapabiliyor.

Plaj giyim modellerinde yer alan elbiseler, pareo ve deniz şortları ise denizden çıktıktan sonraki şıklığın ve konforun ana unsurunu oluşturuyor. Klasik askılı penye plaj elbiselerin yanı sıra ince dokumalardan, tüllerden tasarlanan elbise modelleri, hafif ve kullanışlı oldukları için sıkça tercih ediliyor. Uzun ya da kısa, kollu ya da kolsuz, boyundan bağlamalı ya da ip askılı plaj elbiseleri gün içinde uygun aksesuar ve şapka kombinasyonlarıyla yaz günlerine estetik bir dokunuş olarak yansıyor. Pareo modelleri, klasik bağlamalı olanların yanı sıra transparan kumaşlardan tasarlanan pantolon ya da tunik modelleri ile adeta plajları podyuma dönüştürüyor. Siz de Markafoni'nin birbirinden seçkin markalarından beğendiğiniz plaj giyim ürünlerini şimdi satın alarak yaz sıcağına kendi şıklığınızın damgasını vurabilirsiniz.