Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Tüm seçilenleri temizle
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Siyah Etek s0430902004-siyah
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Mavi Baskılı Etek S0410901001-Mavi
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Etek S0472007003
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Renkli Beli Lastikli Ekoseli Etek S0460901011 - Çok Renkli
Hızlı Gönderim Badge
Desenli Kadın Etek S0480901020
Hızlı Gönderim Badge
Siyah Kadın Etek S0480901016
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Hardal Etek S0480901028
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Siyah Etek S0480901031
Etek
DagiEtek
49,95
TL
 
34,95
TL
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Yeşil Etek s0420901016-khaki
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Pembe Etek s0350901042-neon-melon
Hızlı Gönderim Badge
Kadın Krem Çizgili Kısa Etek s0430901043-ten

Etek Modelleri

Günlük, ofis ve gece stilinde kadınların vazgeçilmezi olan kadın etek modelleri Kısa, uzun, denim, desenli, kloş, mini, pileli ve kalem etekler gibi en güzel ve şık etek modelleri...
Etek, her dönemde kadın giyiminin temel parçalarından biri olmaya, tüm moda akımları içerisinde kendisine yer bulmaya devam ediyor. Giyim ve yaşam tarzı ne olursa olsun, her kadın gerek günlük hayatında gerekse özel günlerde çeşit çeşit etek modelleri arasından beğendiklerini tercih edebiliyor. Kişisel özellikleri doğrultusunda kendi tarzını yaratmak ve daima şık olmak isteyen hanımların diledikleri gibi seçim yapabilecekleri pek çok farklı etek modeli bulunuyor. Değişen zevk ve eğilimler, etek modellerinde de sayısız çeşidi beraberinde getiriyor. Tasarımcılar, spor giyinmeyi seven hareketli kadınlardan frapan ve gösterişli görünmeyi tercih edenlere kadar, farklı beklentilere hitap eden özgün tasarımlara hayat veriyor.

Etek modelleri, gerek kullanılan kumaş türleri, gerek renk ve desenleri, gerekse çizgileri açısından zengin bir çeşitlilik gösteriyor. Deri ya da kot kumaştan üretilen dar kesimli sportif modeller, kadına etkileyici bir hava kattığı kadar genç ve dinamik bir görüntü veriyor. Günlük giyimde rahatlıktan yana olanlar için, uçuşan ince kumaştan tasarlanmış bol kesimli uzun etekler özellikle yaz ve bahar aylarının sıcak günleri için ideal. Farklı kesimlerde diz üstü çalışılmış kumaş etekler ise iş yaşamında, ofis ortamında kentli çalışan kadının şık kombinlerinin klasik parçalarından biri olarak kullanılıyor. Akşam ve gece, özel zamanlarda kadına ayrıcalık katan saten, ipekli, dantelli, zengin detaylı etekler ise ayırt edilmek için çok cazip seçenekler olarak öne çıkıyor.

Kalem, Mini, Uzun, Kloş, Pileli ve Düz Etek Modelleri

Kalem etekler, Mini etekler, uzun etekler, kloş etekler, pileli etekler, düz etekler, Farklı kumaşlardan bluzlar, gömlekler veya ince trikolar; etek modellerine yaratıcı kombinlerle eşlik ediyor. Renk yelpazesinde ise paletin tüm renkleri mevcut. Klasik giyimin vazgeçilmezi siyah ve beyazın yanı sıra pastel tonlar da, en canlı renkler de etek modellerinde görülebiliyor. Siz de gardırobunuzu yeni eteklerle zenginleştirebilir, kendi özgün stilinizi yaratabilirsiniz. Kişiliğinizi anlatan renk ve desenlerle, farklı doku ve kumaşlarla, sıra dışı kesimlerle giyim zevkinizi ve şıklığınızı sergileyebilirsiniz. Beklentilerinize, kullanım alanlarınıza, yaşam tarzınıza uygun pek çok kaliteli seçenek sizi bekliyor.

Gerek kumaş nitelikleri, gerekse biçki ve dikimleri ile uzun kullanım ömrü, solmayan, deforme olmayan ürün özelliği vadeden eteklerin birkaçı mutlaka sizin için.