“Mont & Kaban” | Ürün bulunamamaktadır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Erkek Mont Modelleri

Erkek palto, kış mevsiminde erkek giyiminin vazgeçilmez parçasını oluşturuyor. Birbirinden farklı yüzlerce modele ev sahipliği yapan erkek paltoları uzun kısa, deri, nubuk, kaşmir, anorak gibi çeşitli materyaller kullanılarak üretiliyor.

Yağışlı havalarda su geçirmeyen yağmurluk tarzı kaban veya mont modellerinin kullanılması soğuk algınlıklarına karşı vücudu koruyucu etki yaratıyor. Kaşe ya da kumaş kullanılarak hazırlanan kaban modelleri suyu emerek ağırlık oluşturduğundan dolayı yağışlı havalarda giyilmesi pek tavsiye edilmeyen modeller arasında yer alıyor. Takım elbise üzerine kullanılan klasik kesim kaşe palto modelleri farklı renk seçenekleri ile kaliteli ve ciddi bir görünüm yaratıyor.

Günlük olarak kullanılan erkek mont modelleri ise daha çok anorak veya kot gibi spor modelleri kapsıyor. Tarzını ön plana çıkarmak isteyen stil sahibi erkekler ise deri ceket modelleri ile farkını ortaya koyuyor. Diz altı uzunluğa sahip kalın palto modelleri klasik tarzı benimseyen erkeklerin şıklıklarına şıklık katan parçalar olarak erkek giyim dolaplarında yerini alıyor. İddialı renkler kullanılarak tasarlanan uzun palto modelleri modern çizgiye sahip moda tutkunu erkeklerin gözde parçaları olarak dikkat çekiyor.

Erkek Kaban & Palto Modelleri

Erkek giyiminde geleneksel renklerin tahtını yıkan renk seçenekleri moda trendlerinin yönünü değiştiriyor. Koyu renklerin hâkim olduğu palto ve mont modelleri vişneçürüğü, hardal sarısı, bordo, gri, yeşil ve sarı gibi canlı renklerin etkisi altına girerek klasik çizgiyi modern bir stil ile birleştiriyor. Vücuda tam oturarak saran İtalyan kesim palto modelleri, fit bir vücuda sahip olan erkekler tarafından tercih ediliyor. Çekici bir havaya sahip olan bu modeller, özellikle takım elbiselerin üzerinde muhteşem bir kombinasyon oluşturarak şık bir görüntü yaratıyor.

Özellikle genç erkeklerin tercihi olan kolej tipi kısa erkek mont modelleri ise pratik kullanımı ve iddialı renkleri ile kış sezonuna damgasını vuruyor. Seçilen palto ya da mont modeline uygun ayakkabı, kemer seçimi kendine özgü tarz yaratmak isteyen erkekler için büyük önem taşıyor. Fermuarlı ya da düğmeli olarak üretilen erkek palto ve mont modelleri üretiminde kullanılan materyalin kalitesi ve sağlamlığı ile ön plana çıkıyor.

Şık ve kaliteli tasarımların yer aldığı erkek palto ve mont modellerinden dilediğinizi seçebilir kendi tarzınızı yaratarak moda trendlerinde yerinizi alabilirsiniz.