“Gömlek” | Ürün bulunamamaktadır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Erkek Gömlek Modelleri

Gömlek, erkek giyiminde en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olurken her geçen gün farklı yeni modeller de beğeninize sunuluyor.

Bilinen klasik uzun kol veya kısa kol, yakalı düz gömleklerin yanı sıra, nostaljik çizgiler taşıyan ürünler ve sıra dışı özel modeller dikkati çekiyor. Spor tarza uygun, hareketli yaşamınıza ayak uydurabilen çizgilere sahip modern tasarımlar da oldukça beğeniliyor. Erkek gömlek modelleri, hem takım elbise içine hem de tek olarak kullanılabilen çeşitleriyle öne çıkarken kendi tarzınıza uygun olan ürünleri Markafoni vitrinlerinden kolayca seçebilirsiniz.

Erkek Gömlek Markaları

Pek çok öncü markaya ait çok sayıda farklı ürünü inceleyerek sevdiğiniz modeli, rengi seçtikten sonra bedeninize uyan ürünleri belirleyebilirsiniz. Gömlek modelleri arasında maskülen tarzı vurgulayan sade ve daha sert çizgilerin hakim olduğu yakalı düz gömleklerin yanı sıra, yakası işlemeli ürünleri de görebilirsiniz. Tasarımları, son zamanlarda erkekler tarafından benimsenmeye başlanan modernize şalvar tipi pantolonlarla kombin yaparak, tarzınızı yenileyebilirsiniz. Görünümünde geleneksel veya tarihsel izlerin bulunduğu, yeni trend işlemeli gömleklerin zarafeti, özenli erkeklere alternatif bir giyim zevki sunuyor. Her daim trend olan ve erkek giyim modasında giderek daha çok ağırlık kazanan slim fit gömlekler, bedeninizi %100 pamuklu dokumasıyla sararken, hem görselliğe hem de konfora önem verenleri cezbediyor.

Pantolon içine konularak kullanılabilen uzun gömlekler yanında, pantolon dışına bırakabileceğiniz tarzda dikilen, crop tops ürünleri de görebilirsiniz. Özellikle fit kot pantolon üstünde kullanıldığında tarz yaratan bu kısa gömlekler, hem şık hem de rahat bir çizgiyi yakalıyor. Bol kesimli gömlekler ise öncelikle hareketin yoğun olduğu ofis ortamına uyum sağlıyor. Sportif ve dinamik erkeklerin sıkça tercih ettikleri apoletli, manşetli ve yakası düğmeli modellerin bazıları, sadece yakasından göğüs bölümüne kadar birkaç düğme ile iliklenecek şekilde dizayn ediliyor.

Uzun kollu gömlek çeşitleri arasında hem spor hem klasik kesimli modeller yer alıyor. Kısa kollu gömlek modelleri kapsamında da her tarza uygun tasarımları bulabilirsiniz. Gardıropların baş tacı olan, kombinleri tamamlayan, farklı renk ve desende çalışılmış erkek gömlek modellerini inceleyerek fiyat ve markalarına göre karşılaştırma yapabilir, en doğru kararı kolaylıkla verebilirsiniz.