“Bot” | Ürün bulunamamaktadır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Erkek Bot Modelleri

Erkek bot, erkek ayakkabı dolabının demirbaşı olarak, yağmurun, karın, çamurun ve soğuğun mevsimi kışa özel olarak tasarlanıyor. Tercihler doğrultusunda seçilen uzun ya da kısa erkek bot modelleri deri, süet ve nubuk materyaller kullanılarak tasarlanıyor. Günlük yaşamda ya da iş yaşamında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan botlar, siyah, taba, kahverengi, lacivert ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra son yıllarda mavi, kırmızı, sarı, yeşil gibi canlı renkler kullanılarak da tasarlanıyor.

Bot seçiminde renk kullanımı büyük önem taşıyor. Siyah renkli deri bot kullanarak rocker bir görünüm elde edilirken taş renkli süet bir bot modeli ile ise modern bir hava yaratılabiliyor. Klasik giyinmeyi seven erkeklerin seçimi olan düztabanlı ve bağcıklı bot modelleri tarzını korumak isteyen erkeklerin havalı görüntü sergilemelerine destek oluyor. Asil duruşuyla tarz yaratan klasik bot modelleri kıyafetlere uygun renk seçimleri ile kombinleri tamamlayarak şık ve kaliteli bir görünüm kazandırıyor.

Erkek giyiminde oldukça önemli bir yere sahip olan ayakkabı seçiminde dikkatli ve özenli davranmak, tüm tarzı baştan aşağı değişime uğratıyor. Tarçın renkli spor bir bot modeli ile canlı ve genç bir erkek stili yaratılabilirken koyu renk deri bir bot modeli ciddi ve karizmatik bir iş adamı stili yaratılabiliyor. Dış görüntüsü kadar sağlamlığı ve dayanıklılığı ile de ayaklarınızın sağlığını koruyan erkek bot modelleri gerekirse günlük yaşamda spor bir kombinle gerekirse de iş hayatında takım elbise ile kullanılabilen klasik modelleri ile ön plana çıkıyor.

Kışlık Botlar

Kışın kaymayı önleyen tabanları tırtıklı modeller fonksiyonel bir kullanım fırsatı yaratırken ayakların hava almasını sağlayarak da terlemeyi önlüyor ve ayak sağlığını koruyucu etki yaratıyor. Sadece yağmurlu günlere özel olarak tasarlanan kauçuk modeller ise fark yaratmayı seven modern erkeklerin modaya bakış açılarını gözler önüne seriyor. Fermuarlı ve bağcıklı bilek üstü tasarımların yanı sıra giyip çıkarması kolay olan lastik bantlı botlar ise rengârenk tasarımları ile havalı ve sıra dışı bir görünüme ev sahipliği yapıyor. Tarzınıza uygun materyali seçerek sezon trendlerine uygun erkek bot modellerinden dilediğinizi seçebilir ve duruşunuza uygun bot modeli ile moda trendlerini yakalayabilirsiniz.