Tüm seçilenleri temizle

“Erkek Aksesuar” | Ürün bulunamamaktadır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Erkek Aksesuar Modelleri

Detaylara önem veren erkekler için aksesuarlar çok önemlidir. Tamamlanmış bir stil için kıyafetler ve ayakkabılar gibi temel parçaların dışında; kol saati, çanta, şapka, cüzdan, kemer, güneş gözlüğü gibi erkek aksesuarları da olmazsa olmazlar arasındadır. Günlük kullanım için sırt çantaları, spor güneş gözlükleri, dijital saatler gibi

erkek aksesuar modelleri öne çıkarken; ofis stilinde takım elbiselerle uyum sağlayacak klasik kol saatleri, kemerler, evrak çantaları, pilot gözlükleri gibi aksesuarlar şıklığınızı tamamlayacaktır. Deri kayışlı kol saatleri, desenli sırt çantaları ve spor çantalar, renkli camlı güneş gözlükleri gibi aksesuar modelleri ise hafta sonu aktivitelerinize uyum sağlayacak aksesuarlar olacaktır. Fossil, Swatch, Invicta, Casio, Diesel, Ray-Ban, Guess, Michael Kors, Mustang, Hawk gibi dünyaca ünlü güneş gözlüğü ve kol saati markaları koleksiyonlarına her geçen gün yeni ürünler eklemektedir. Modayı takip ediyor ve detaylara önem veriyorsanız; ihtiyacınız olan çanta, cüzdan, kemer, kol saati, güneş gözlüğü gibi erkek aksesuar ürünlerini uygun fiyatlar ve avantajlı indirim kampanyaları ile Markafoni'de bulacaksınız.

Erkek Aksesuarları

Aksesuarlar tarzın tamamlayıcısı olan en önemli unsurlardandır. Kol saati, şal, güneş gözlüğü, kemer, takı, atkı, bere, şapka, eldiven gibi aksesuarlar tarzınız hakkında ipuçları veren kilit parçalardır. Yazın tiril tiril şallar, şapkalar ve güneş gözlükleri en çok tercih edilen aksesuarlar arasındayken; kışın atkı, bere, eldiven gibi aksesuarlar ön plana çıkar. Denim ve kumaş pantolonlarla sıklıkla kullanılan kemerler de kadınların ve erkeklerin favori aksesuarlarındandır. Saatler ise yaz kış, 7'den 70'e herkesin en çok kullandığı aksesuarların başında gelir. Gümüş ve altın kayışlı klasik modellerden; deri kayışlı ve dijital spor modellere kadar birçok çeşitte kol saati modeli alternatifi bulunur. Günlük kullanımda spor ve modern saat tasarımlarını; ofis stilinizde ise klasik saat modellerini kullanmaktan zevk alabilirsiniz. Gece kullanımında ise daha göz alıcı ve zarif kol saati modellerini tercih edebilirsiniz. Hem ihtiyaç, hem de lüks kullanım amaçlarına cevap veren kol saatlerinin Swatch, Casio, Fossil, Guess, Diesel, Seiko gibi dünyaca ünlü markalardaki modellerini Markafoni kampanyalarında bulabilirsiniz.