Lays, Ruffles, Doritos promosyonlu paketlerinde Markafoni indirim kodu sizi bekliyor!

markafoni.com'dan 5TL, 15TL veya 25TL indirim kazanma şansı

  • Paketin içindeki şeritten çıkan şifreyi www.markafoni.com ödeme sayfasındaki "İNDİRİM KODUNUZ" alanına girerek indirimden faydalabilirsiniz.
  • 5 (beş) TL değerindeki indirim kodu, markafoni.com sitesinden 30 (otuz) TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere, toplam alışveriş miktarı üzerinden 5 (beş)TL'lik indirim hakkı tanır.
  • 15 (onbeş) TL değerindeki indirim kodu, markafoni.com sitesinden 70 (yetmiş)TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere, toplam alışveriş miktarı üzerinden 15 (onbeş) TL'lik indirim hakkı tanır.
  • 25 (yirmibeş)TL değerindeki indirim kodu, markafoni.com sitesinden 100 (yüz)TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere, toplam alışveriş miktarı üzerinden 25 (yirmibeş) TL'lik indirim hakkı tanır.
  • İndirim kodları 01.08.2012-01.03.2013 tarihleri arasında geçerlidir. Geçerlilik tarihinden sonra indirim kodları geçersiz olacak, kabul edilmeyecek ve yerine yenisi verilmeyecektir. İndirim kodunu kullanabilmek için markafoni.com sitesine üye olunmalı, üye olunduktan sonra üye girişi yapılmalıdır. www.markafoni.com üyelik şart ve kriterlerini yerine getirmek müşterinin yükümlülüğündedir. Siteye üye olunamaması, üyeliğin aktive olmaması halinde indirim kodları kullanılamaz, bu durumda Frito Lay'in herhangi bir sorumluluğu bulunmaz. Müşterinin internet sitesine üye olup olmama kararı tamamen kendisine ait olup, üyelik sonrası müşterinin Markafoni internet sitesi kaynaklı teknik veya herhangi bir nedenle yaşayabileceği sorunlardan ve ödülünü kullanamamasından Frito Lay sorumlu olmayacaktır.
  • Müşterinin kampanya kapsamında kullanabileceği indirim kodu sayısında kısıtlama yoktur. Her alışveriş başına yalnızca bir indirim kodu kabul edilir, indirim kodu, başka kampanyaların indirim kodları ile birleştirilemez. İndirim kodları tek kullanımlıktır, ikinci kez kullanılacak indirim kodları kabul edilmez. İndirim kodları nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, tek bir defa kullanılabilir, depozito olarak veya bir hesaba ödeme yapmak için kullanılamaz. İndirim kodunun müşterinin hatası nedeni ile zayi olması, kaybolması, çalınması, süresi içerisinde kullanılmaması, sisteme yanlış giriş yapılması, internet ve bilişim sistemleri hataları ve arızaları hallerinde kullanılamaması halinde yeni bir indirim kodu tahsis edilmeyecek olup, sorumluluk müşteriye ait olacaktır. Müşteri bu nedenlerle Markafoni'den veya Frito Lay'den talepte bulunmayacağını peşinen kabul eder. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler ve PepsiCo çalışanları katılamaz.
  • Frito Lay ve Markafoni, kampanyayı sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Değişiklikler www.tytz.com adlı internet sitesinden duyurulacaktır. Frito Lay ve Markafoni şüpheli durumlarda iç banner veya boş paket ibrazı talep etme, hangi noktadan ürün alındığı bilgilerini sorma ve şüpheli bulduğu durumlarda ödül vermeme, verilen ödülü iptal etme hakkına sahiptir.
  • Kampanyaya katılan herkes yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.
  • Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgiye www.tytz.com'dan ulaşabilirsiniz.

Lider özel alışveriş sitesi Markafoni’de ücretsiz iade, güvenli alışveriş ve güvenli ödemeyle alışveriş keyfinizi doyasıya yaşayın.

Markafoni uygulamaları iTunes, Google Play, BlackBerry World, Windows Phone ve Windows Desktop/Tablet App Store'larda.