Skip to Content

MARKAFONİ YARDIM

Geri
TESLİMAT

Bugün Teslim hizmeti nedir? 

• BUGÜN TESLİM seçeneği ile siparişiniz aynı gün içinde size teslim edilir. Bugün Teslim sadece İstanbul merkez ilçeleri için geçerlidir ve “Bugün Teslim” logosuna sahip tüm ürünlerde ve kampanyalarda, en fazla 4 adet ürün içeren siparişlerde geçerlidir. Saat 10:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde teslim edilir. Saat 10:00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki gün teslim edilir. Bugün Teslim hizmetinden yararlanmak için siparişinizin tamamı “Bugün Teslim” işareti olan ürünlerden oluşmalıdır. Bu işaretin olmadığı ürünlerin yer alması durumunda siparişiniz standart kargo hizmeti ile teslim edilir.

• Markafoni, belirlenen günlük Bugün Teslim kapasitesinin dolması halinde kampanyayı erken bitirme hakkını saklı tutar.

Bugün Teslim hizmetinin ücreti nedir?

• Bugün Teslim seçeneği, özel bir hizmet olup sipariş gönderim bedeli KDV dahil 9.90TL’dir. Sepette bulunan tüm ürünler iade edildiği durumda hizmet bedeli iade edilir. Bugün Teslim hizmetinden yaralanmak için, adres seçimi alanındaki “Bugün Teslim” kutucuğunu işaretlemeniz gerekir.

Aldığım ürün hangi saatler arası teslim edilecek?

• Siparişiniz kurye tarafından resmi tatiller ve Pazar günleri hariç haftanın diğer günlerinde teslim edilmektedir.

Bugün Teslim hizmetinden hangi bölgeler yararlanabilir?

• Bugün Teslim hizmetinden yalnızca İstanbul’un Merkez ilçeleri yararlanabilmektedir. İstanbul haricine ve belirlenmiş merkez ilçeler dışındaki bölgelere yapılacak teslimatlarda Bugün Teslim hizmeti geçerli değildir. Bu durumda siparişinizin teslimatı standart kargo hizmeti ile gerçekleştirilir.

• Bu ilçeler; Ataşehir - Avcılar - Bağcılar - Bahçelievler - Bakırköy - Bayrampaşa - Beşiktaş - Beylikdüzü - Beyoğlu - Çekmeköy - Esenler - Esenyurt - Fatih - Güngören - Kadıköy - Kağıthane - Kartal - Küçükçekmece - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şişli - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar - Zeytinburnu'dur.

• Bazı ilçelerin ise sadece belirli mahallelerine gönderim yapılabilmektedir. Bunlar ise; Sarıyer (Cumhuriyet Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Maslak Mahallesi, Merkez Bahçeköy Mahallesi, Pınar Mahallesi, Poligon Mahallesi, Rumeli Kavağı Mahallesi, Yeni Mahalle Sarıyer Mahallesi); Eyüp (Alibeyköy Mahallesi, Emniyettepe Mahallesi, Eyüp Merkez Mahallesi, Rami Cuma Mahallesi, Rami Yeni Mahallesi, Silahtarağa Mahallesi, Topçular Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonezköy Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi); Beykoz (Anadolu Hisarı Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Merkez Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Rüzgarlı Bahçe Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zerzevatçı Mahallesi).

Adres veya alıcı isminde değişiklik yapabilir miyim?

• Maalesef siparişinizi verdikten sonra teslimat adresinizi ve alıcı isminizi değiştiremezsiniz. Kayıtlı adreslerinizde yaptığınız değişiklikler, bir sonraki alışverişlerinizde geçerli olur. Dilerseniz bu konu ile ilgili yardım almak için İletişim bölümümüzden bize 7/24 e-posta gönderebilir veya 0850 300 18 47 numaralı telefonumuzu arayarak bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Bugün Teslim hizmetine birden fazla kampanyayı dahil edebilir miyim?

• Bugün Teslim hizmetinden yararlanmak için sadece Bugün Teslim logosu bulunan ürünleri sipariş vermeniz gerekmektedir.

• Sepetinizde bu ürünler dışında başka ürün bulunduğunda veya 4 adetten fazla “Bugün Teslim” logolu ürün olması halinde “Bugün Teslim” hizmetinden yararlanamaz ve teslimat seçeneklerinde görüntüleyemezsiniz.

Bugün Teslim hizmetinin limiti nedir?

• Bugün Teslim hizmetine tabii olan tüm gönderiler, günlük gönderim adedi ile sınırlıdır. Bir sepette 4 (dört) adetten fazla Bugün Teslim logolu ürün bulunamaz.

Günlük teslimat kapasitesinin dolması halinde bu hizmet, teslimat seçeneklerinde görüntülenemez.

Kurye bilgilerine nasıl ulaşabilirim?

• Bugün Teslim hizmeti ile gerçekleştirdiğiniz siparişleriniz, depomuzdan “Bugün Teslim” hizmet kuryelerine teslim edilir. Siparişiniz kuryelere teslim edildiğinde AGT Firması (AGT Kurye Hizmetleri) sizi SMS ile bilgilendirir. Detaylı bilgi için 0850 333 0 327 numaralı telefondan kurye firmasına ulaşabilirsiniz.

• Siparişlerinizi http://tr.aktif.com/gonderisorgulama/ linki üzerinden takip edebilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

http://tr.aktif.com/gonderisorgulama/ linki üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz. Sipariş numaranız aynı zamanda gönderi numaranızdır.

Teslimat saatinde adresimde bulunmuyorsam tekrar teslimat yapılır mı?

• Bugün Teslim hizmetinden yararlanan müşterilerimizin ilgili zaman aralığında (12:00-18:00) belirtmiş oldukları teslimat adreslerinde mutlaka bulunmaları gerekmektedir.

• Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda AGT firması temsilcisi sizinle tekrar temasa geçer ve AGT kuryesi müsait olduğu en yakın zamanda (en geç 1 iş günü) siparişinizi teslim eder.

Bugün Teslim hizmeti ile gerçekleştirdiğim siparişin teslimatında bir gecikme olur mu?

• Markafoni.com, olumsuz hava şartları, trafik ve bunun gibi öngörülemeyen durumlarda; müşteri ile mutabık kaldıktan sonra teslimatı bir sonraki güne erteleme hakkını saklı tutar.

Bugün Teslim hizmeti ile teslim aldığım siparişimi iade etmek istersem hangi firma ile ürünü geri göndermem gerekir?

• Bugün Teslim hizmeti ile teslim edilen siparişinizi iade etmek istediğinizde, ürünü Yurt İçi Kargo ile bize geri gönderebilirsiniz.

http://tr.aktif.com/gonderisorgulama/ linki üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz. Sipariş numaranız aynı zamanda gönderi numaranızdır.

Teslim saatinde adresimde bulunmuyorsam tekrar teslimat yapılır mı ?

• Bugün Teslim hizmetinden yararlanan müşterilerimizin ilgili zaman aralığında (12:00-18:00) belirtmiş oldukları teslimat adreslerinde mutlaka bulunmaları gerekmektedir

• Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda AGT firması temsilcisi sizinle tekrar temasa geçer ve AGT kuryesi müsait olduğu en yakın zamanda (en geç 1 iş günü) ürünü teslim eder.

Bugün Teslim hizmeti ile gerçekleştirdiğim siparişin teslimatında bir gecikme olur mu ?

• Markafoni.com, olumsuz hava şartları, trafik ve bunun gibi öngörülemeyen durumlarda; müşteri ile mutabık kaldıktan sonra teslimatı bir sonraki güne erteleme hakkını saklı tutar.

Bugün Teslim hizmeti ile teslim aldığım siparişimi iade etmek istersem hangi firma ile ürünü geri göndermem gerekir ?

• Bugün Teslim hizmeti ile teslim edilen siparişinizi iade etmek istediğinizde, ürünü Yurt İçi Kargo ile bize geri gönderebilirsiniz.